Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

30. rocznica święceń kapłańskich ks. Krzysztofa Musiała

Utworzono: sobota, 23, maj 2015 Jerzy Oses

30. rocznica święceń kapłańskich ks. Krzysztofa Musiała    W dniu 23 maja 2015r. jubileusz 30-lecia otrzymania święceń kapłańskich obchodził proboszcz naszej parafii ks. Krzysztof Musiał. Przypomnę, że ksiądz Krzysztof pochodzi z Wronek, z parafii pw. Św. Katarzyny. Święcenia otrzymał z rąk Arcybiskupa Metropolity Poznańskiego Jerzego Stroby w czwartek dnia 23 maja 1985 r. Ks. Krzysztof proboszczem parafii pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu jest od 5 lutego 2008 r. Po mszy św. odprawionej w intencji jubilata parafianie złożyli proboszczowi stosowne życzenia. 

 

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 21st. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.