Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Dzieci z naszej parafii przyjęły sakrament Pierwszej Komunii Świętej

Utworzono: środa, 13, maj 2015 Jerzy Oses

Uroczystości I Komunii Św.    W niedzielę 10 maja 2015r. w naszej parafii, ponad 60 dzieci ( podzielonych na dwie grupy) przystąpiło do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Uroczystość dla wielu dzieci i ich rodziców należała z pewnością do najważniejszych wydarzeń w ich życiu. Obecnie obserwujemy wzmożone próby skomercjalizowania, tego ważnego wydarzenia. Dla dzieci ważniejsze stają się prezenty niż świadomość jak wielką łaską od Boga jest możliwość pełnego uczestnictwa w Eucharystii.

    Doskonałym sprawdzianem dla dzieci i ich rodziców jest pierwszy ( tzw. biały ) tydzień. Uczestnictwo w codziennej Eucharystii świadczy o tym, na ile rodzice i ich pociechy poważnie traktują ten Boży dar.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Monday the 18th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.