Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Modlitwa za ofiary Zbrodni Katyńskiej i Katastrofy Smoleńskiej

Utworzono: wtorek, 14, kwiecień 2015 Jerzy Oses

Msza św. w intencji Ojczyzny    W piątek 10 kwietnia 2015r. w 75. rocznicę Zbrodni Katyńskiej i 5. rocznicę Katastrofy Smoleńskiej grupa parafian wraz z harcerzami i zuchami uczciła ofiary tych tragicznych dla naszej Ojczyzny wydarzeń. Podczas mszy św. odprawionej przez ks. Krzysztofa Musiała w intencji Ojczyzny modlono się również za ofiary obu tragedii. Po Eucharystii harcerze zaprezentowali przygotowaną na tą okoliczność prezentację multimedialną i recytowali wiersze, a po wyjściu ze świątyni złożyli symboliczny znicz pod krzyżem misyjnym. We mszy uczestniczyli także przedstawiciele kaźmierskiej sekcji kibiców Lecha Poznań, których członkowie zawsze uczestniczą w patriotycznych wydarzeniach. Tym razem przypomnieli o sobie wywieszeniem na murze nieopodal kościoła transparentu z napisem „Katyń, Smoleńsk – Pamiętamy”.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 21st. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.