Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Uczciliśmy 10. rocznicę śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II

Utworzono: piątek, 03, kwiecień 2015 Jerzy Oses

10. rocznica śmierci Jana Pawła II    Papież Polak zmarł 2 kwietnia 2005 o godzinie 21:37. W dziesiątą rocznicę parafianie kaźmierscy odpowiadając na zaproszenie naszego proboszcza ks. Krzysztofa Musiała o godz. 21.00 spotkali się na modlitewnym czuwaniu. Zaplanowane czuwanie miało się odbyć przy pomniku Jana Pawła II, jednak ze względu na złe warunki atmosferyczne zostało przeniesione do kościoła. W spotkaniu podczas, którego modlono się i śpiewano znane pieśni maryjne uczestniczyła spora grupa parafian oraz zastępy zuchów i harcerzy.

Na zakończenie wszyscy udali się na zewnątrz świątyni, gdzie pod pomnikiem papieża w godzinie jego śmierci w milczeniu modlono się, po czym u stóp pomnika złożono zapalone znicze.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 21st. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.