Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Z krzyżem po ulicach Kaźmierza

Utworzono: sobota, 28, marzec 2015 Jerzy Oses

Droga Krzyżowa    W piątek 27 marca 2015r. w godzinach wieczornych, mieszkańcy przeszli ulicami Kaźmierza w Drodze Krzyżowej. Nabożeństwo, któremu przewodniczył ks. Maciej Przybylak rozpoczęło się przy krzyżu misyjnym na dziedzińcu naszej świątyni, a zakończyło się pod krzyżem na naszym parafialnym cmentarzu. Trasa Drogi Krzyżowej prowadziła ulicami; Dworcową, Topolową, Słoneczną, Jabłoniową i Leśną. Na każdej ze stacji ks. Maciej czytał przygotowane przez siebie rozważania.

Modlitwie towarzyszył śpiew pieśni wielkopostnych i duży drewniany krzyż, który na zmianę nieśli; ministranci, harcerze, Matki Różańcowe, ojcowie parafii, przedstawiciele młodzieży i dzieci.

 

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Friday the 22nd. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.