Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Hej Kolęda, Kolęda - Chóralny Koncert Kolęd

Utworzono: wtorek, 30, grudzień 2014 Jerzy Oses

Hej Kolęda, KolędaW niedzielę 28 grudnia 2014r. Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu zaprosił wszystkich miłośników muzyki i śpiewu do kaźmierskiej świątyni na Chóralny Koncert Kolęd. Świąteczny wystrój kościoła oraz dobra akustyka w murach świątyni sprawiły, że koncert wypadł bardzo atrakcyjnie. Na wstępie słuchaczy i chórzystów powitali proboszcz ks. Krzysztof Musiał i dyrektor GOK Piotr Pospieszny. Przed liczną publicznością zaprezentowały się trzy chóry; "Milenium" z Wronek pod dyrekcją Remigiusza Skorwidera , "Moniuszko" i "Fermata" z Kaźmierza. Oba kaźmierskie chóry wystąpiły pod dyrekcją Waldemara Hermanna.

Wszystkie zespoły zaprezentowały po pięć utworów (kolędy i pastorałki) ze swoich repertuarów. Koncert patronatem objęli; Starostwo Powiatowe w Szamotułach i Wójt Gminy Kaźmierz.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 21st. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.