Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Przyjęcie nowych ministrantów

Utworzono: niedziela, 14, grudzień 2014

Przyjęcie MinistrantówW niedzielę 23 listopada 2014 roku, w Uroczystość Chrystusa Króla, tradycyjne święto ministrantów, do grona ministrantów naszej parafii zostali przyjęci: Hubert Borysowski, Mateusz Kalinowski, Piotr Kalinowski, Jakub Sękowski i Krzysztof Stokłos. Ministranci otrzymali błogosławieństwo do godnego pełnienia swoich funkcji w zgromadzeniu liturgicznym oraz złożyli ślubowania prosząc o wstawiennictwo św. Dominika Savio, patrona ministrantów. Nowym ministrantom życzymy wytrwałości, gorliwości i Bożego błogosławieństwa.


Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 21st. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.