Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Narodowe Święto Niepodległości w Kaźmierzu

Utworzono: wtorek, 11, listopad 2014 Jerzy Oses

Narodowe Święto Niepodległości w Kaźmierzu   Odśpiewaniem Bogurodzicy rozpoczęła się w dniu 11 listopada 2014r. uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny, którą celebrował proboszcz naszej parafii ks. Krzysztof Musiał. W Eucharystii uczestniczyły poczty sztandarowe; kaźmierskich kombatantów, miejscowych szkół, jednostek OSP z naszej parafii oraz zuchy i harcerze. Podczas mszy śpiewał kaźmierski chór im. Stanisława Moniuszki. Kolejnym punktem obchodów święta było spotkanie w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Kaźmierzu.

Tam z okolicznościowym programem artystycznym wystąpili harcerze z 65 HDŚ im. Zawiszy Czarnego. Po występie harcerzy wszyscy uczestnicy spotkania pod przewodnictwem ks. Krzysztofa zaśpiewali kilka piosenek i pieśni patriotycznych. Na zakończenie na wszystkich czekał słodki poczęstunek w postaci rogali świętomarcińskich.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 21st. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.