Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

8 września - Święto patronalne naszej parafii

Utworzono: wtorek, 09, wrzesień 2014 Jerzy Oses

ŚWIĘTO NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNYW poniedziałek 8 września obchodziliśmy ŚWIĘTO NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY. Dla kaźmierskich (wiernych) parafian był to dzień szczególny, ponieważ obchodziliśmy tego dnia nasz Odpust Parafialny. W tym roku sumę odpustową odprawił i Słowo Boże wygłosił ks. dziekan Mariusz Marciniak z Szamotuł. W uroczystej Eucharystii uczestniczyli również kapłani z zaprzyjaźnionych parafii i nasz diakon Bartłomiej. Po sumie ruszyła procesja wokół świątyni, a na zakończenie uroczystości miało miejsce poświęcenie ziarna siewnego, które rolnicy mogli zabrać do swoich gospodarstw.


Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Monday the 18th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.