Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Msza św. w intencji ofiar II wojny światowej

Utworzono: wtorek, 02, wrzesień 2014 Jerzy Oses

75. rocznica wybuchu II wojny światowejW dniu 1 września 2014 r. w kościołach całej Polski modlono się o pokój i za ofiary II wojny światowej w 75. rocznicę jej wybuchu. Również w naszej świątyni z inicjatywy proboszcza ks. Krzysztofa Musiała uczczono pamięć ofiar. W mszy św. uczestniczyła grupa harcerzy z 65 HDŚ im. Zawiszy Czarnego z drużynową p. Anną Kubiak. Po mszy harcerze wraz z ks. proboszczem udali się na cmentarz parafialny, gdzie na grobie osób zamordowanych w 1939 roku złożono znicze. Zarówno ks. Krzysztof jak i p. Anna przy okazji w kilku słowach przybliżyli młodzieży jak wielką tragedią była wojna i, ile pochłonęła ofiar.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 21st. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.