Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Dożynki Gminno - Parafialne AD 2014

Utworzono: poniedziałek, 25, sierpień 2014 Jerzy Oses

Dożynki 2014W dniu 24 sierpnia 2014r., rolnicy z naszej parafii i z gminy Kaźmierz uczestniczyli we mszy św. dziękczynnej za tegoroczne zbiory. Mszę w intencji rolników odprawił ks. Maciej Przybylak, któremu asystował ks. diakon Bartłomiej Dolata. Na uroczystość przybyły z wieńcami dożynkowymi delegacje z sołectw i zakładów rolnych. Chleb wypieczony z tegorocznej mąki ks. Maciej odebrał z rąk starostów dożynkowych; p. Katarzyny Milczarek z Kiączyna i p. Leszka Wojciechowskiego z Witkowic. W Eucharystii uczestniczyli również; wójt gminy Kaźmierz dr Wiesław Włodarczak, sekretarz gminy p. Karol Hartwich, wiceprzewodniczący rady powiatu p. Zenon Gałka. Po mszy delegacje z wieńcami udały się w kolorowym korowodzie do hali sportowej przy gimnazjum.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Monday the 18th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.