24.09.2017

1. Zapraszamy do wzięcia udziału w IV Maratonie Biblijnym w niedzielę; czytamy Ewangelię wg św. Łukasza rozdziały: 13-24; zapisy w zakrystii.
2. Spotkanie dla rodziców i zapisy dla kl. VII szkoły podstawowej do sakramentu bierzmowania w poniedziałek o godz. 18.30; spotkanie dla rodziców młodzieży z gimanzjum kl. II i III we wtorek o godz. 18.30.
3. We wtorek krąg biblijny w Kiączynie o godz. 19.00.
4. W czwartek spotkanie ewangelizacyjne o godz. 18.30.
5. Godzina Miłosierdzia w piątek o 15-tej.
6. Polecamy zakupić Przewodnik Katolicki oraz Gość Niedzielny.
7. Ostatnio na KUL i WT UAM w Poznaniu zebrano 580 zl. Bóg zapłać ofiarodawcom. Za tydzień po mszach św. zbieramy ofiary dla Pauliny parafianki z Obornik jako pomoc dla niej na przeszczep komórek macierzystych; koszt terapii wynosii 147.500 zł. Prosimy o wsparcie dla studentki Pauliny.
8. Piesza pielgrzymka do Buku w int. dziękczynnej za koronację obrazu Matki Bożej Literackiej wyruszy w sobotę o godz. 6.00; o godz. 12.00 msza św. dla pielgrzymów. Powrót z pielgrzymki we własnym zakresie; można się jeszcze zapisać w zakrystii.
9. Zapraszamy chętnych kandydatów na ministrantów i ich rodziców na msze św. w niedzielę o godz. 10.45 i spotkanie po tej mszy św.
10. Za tydzień poświęcenie różańców dzieci komunijnych na mszy św. o godz. 10.45. Nabożeństwa różańcowe codziennie od przyszłej niedzieli o godz. 17.30.

17.09.2017

1. W poniedziałek o godz. 18.30 na krótkie spotkanie zapraszamy młodzież, która ostatnio przyjęła sakrament bierzmowania; w poniedziałek nie ma mszy św. o godz. 17.00.
2. We wtorek krąg biblijny w Przyborowie o godz. 19.00; także od wtorku przyjmujemy intencje mszalne na rok 2018.
3. W środę o godz. 18.45 będzie spotkanie rodziców dzieci komunijnych; zapraszamy także rodziców dzieci, które uczęszczają do szkoły podstawowej w Sokolnikach Wielkich.
4. Godzina Miłosierdzia w piątek o 15-tej; także w piątek krąg biblijny z ks. Januszem o godz. 18.30.
5. Polecamy zakupić Przewodnik Katolicki oraz Gość Niedzielny.
6. Na fundusz sprzątania kościoła zebrano 860 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom; dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i WT UAM w Poznaniu.
7. Dzisiaj na rynku będzie można oddać krew w godzinach: 10.00-15.00.
8. 30 września w sobotę o godz. 7.00 wyruszy z naszej parafii piesza pielgrzymka do Buku w int. dziękczynnej za koronację obrazu Matki Bożej Literackiej; o godz. 12.00 msza św. dla pielgrzymów. Powrót z pielgrzymki we własnym zakresie; zapraszamy szczególnie młodzież oraz całe rodziny. Koszt udział w pielgrzymce to 10 zł (w tym ubezpieczenie i obiad); zapisy u ks. Marka.
10. Zapraszamy do wzięcia udziału w IV Maratonie Biblijnym w najbliższą sobotę: czytamy Ewangelię wg św. Łukasza rozdziały 1-12 a w niedzielę rozdziały: 13-24; zapisy w zakrystii.
11. Pogrzeb śp. Teresy Ptaszkowskiej z Sokolnik Wielkich będzie w poniedziałek o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek...

Copyright © 2017 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Saturday the 23rd. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.