blue flower

Biuro Parafialne

64-530 Kaźmierz ul. Kościelna 4 czynne;
Wt, Czw, Sob, godz. 9.00-11.00; Czw. godz. 16.00-17.30

tel.  Biuro; + 48 61 29 18 296 wikariat; 61 29 17 860 ......nr konta bankowego: 19 9072 0002 0204 6688 2000 0001

ks. Krzysztof Musiał

6 kwietnia – Wielki Poniedziałek

08.00 - w intencji Bogu wiadomej

18.00 - za modlących się w ramach Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

7 kwietnia – Wielki Wtorek

17.00 - o przezwyciężenie epidemii koronawirusa

18.00 † Stanisława Woźnego - od wnuka Stanisława z Dorotą

8 kwietnia – Wielka Środa

08.00 -

18.00 † Stanisławę Wielgosz - od siostrzenicy Krystyny

         † Stanisława Rusiłowskiego - od rodziny Jarząbów

         † Zygmunta Dłużewskiego - od rodziny Wolniaków

         † Czesława Jerzyńskiego ( 6 r.)

         † Andrzeja Maciejewskiego ( 5 r.) - od córki Anny z mężem

         † Piotra Stróżniaka - od sasiadów z ul.Szkolnej

         † Aurelię Cholt i Ryszarda Białasika

         † Stanisława Woźnego - od siostry Stefanii z rodziną

         † Mariannę Swoboda - od Mileny i Filipa z córką

9 kwietnia – Wielki Czwartek

19.00 - za kapłanów: Krzysztofa i Marka - od Żywego Różańca

19.00 † Irenę, Wacława Sobkowiaków i zm. z rodzin: Sobkowiaków, Rakowskich, Nowickich i Sołtysiaków

11 kwietnia - Wielka Sobota

21.00 † Władysławę Kozak (1 r.)

21.00 - za parafian

12 kwietnia – niedziela - uroczystość Zmartwychwstania Pana

09.00 † Stanisława Woźnego - od żony

10.45 † Praksedę (10 r.), Michała Kaczmarków i zmarłych z rodziny

12.15 † Marię i Ryszarda Stokłos

18.00 † Mirosława Messyasza i Piotra Messyasza (5 r.) - od dziadków i rodziny

ks. Krzysztof Musiał

30 marca – poniedziałek
08.00 - o Boże błogosławieństwo dla Pawła Galińskiego
18.00 † Wojciecha Gałężewskiego - od żony
31 marca – wtorek
17.00 † Stanisława i Grażynkę Frąckowiak
18.00 † Stanisławę Wielgosz - od chrześniaczki Doroty z rodziną
1 kwietnia – środa
08.00  Janinę Wechta,Krystynę Gucia
18.00 † Andrzeja Michalika (2 r.)
         † Stanisława Rusiłowskiego - od sąsiadów
         † Zygmunta Dłużewskiego - od syna Krzysztofa z żoną i córką
         † Irenę Rakowską (1 r.) - od męża
         † Janinę, Stanisława Kubiaków, Leokadię, Leonarda, Stefana Mitulskich, Janinę, Tomasza, Marka Oczujdów
         † Zygmunta Banaszyka - od wnuka Janusza z żoną i synem
         † Piotra Stróżniaka - od Marii i Piotra Ciężkich
         † Aleksandrę Matecką - od Marii i Piotra Ciężkich
         † Jana (30 r.) i Stefanię Dekiertów
         † Mariannę Łusiewicz - od Zosi Adamczak z rodziną
         † Antoniego Klimasa - od szwagra Janusza Tomalki z rodziną
         † Ireneusza Stachowiaka - od chrześnicy Aldony z córką
         † Wiktorię i Juliana Makiej
         † Zofię (4 r.) i zmarłych z rodzin: Braun, Kosickich i Depczyńskich
         † Urszulę Grabowską - od rodziny Hejwoszów
         † Mariannę Swoboda - od Klaudii i Adriana z córką
2 kwietnia – czwartek
17.00 - o święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
18.00 † Ireneusza Kurkowiak - od rodziny Bączkowskich z Przyborówka
3 kwietnia – piątek
08.00 - o rozeznanie powołania dla Józefiny
18.00 † Marię i Wincentego Dudków
4 kwietnia - sobota
08.00 † Stanisława Woźnego - od wnuka Jarka
18.00 † Ryszarda Pasternaka - od lokatorów z klatki drugiej
5 kwietnia – niedziela Palmowa Męki Pańskiej
07.00 † Franciszka Małyskę i zmarłych z rodziny
09.00 † za zmarłe Matki z I Róży śp. Krystynę Rudnicką, Irenę Sobkowiak, Stefanię Michalczyk, Stefanię Siwek, Anielę Słomińską, Annę Włodarczak, Jolentę Przybył, Kazimierę Nowak, ks. prob. Lucjana Rondudę i o Boże błogosławieństwo dla Matek żyjących
10.45 † Stanisława Tafelskiego (24 r.)
15.00 † Marię i Jana Daniłów
18.00 † Zofię, Józefa Czech, Irenę Gawel, Kazimierza Augustyna, Stanisława Hadyniaka

Copyright © 2020, Parafia pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. All Rights Reserved.