blue flower

Biuro Parafialne

64-530 Kaźmierz ul. Kościelna 4 czynne;
Wt, Czw, Sob, godz. 9.00-11.00; Czw. godz. 16.00-17.30

tel.  Biuro; + 48 61 29 18 296 wikariat; 61 29 17 860 ......nr konta bankowego: 19 9072 0002 0204 6688 2000 0001

KULT MARYJNY

Tutaj możesz odmówić nowennę do „Kaźmierza Radosnej Pani” i przy użyciu odpowiedniego formularza możesz podziękować i poprosić Matkę Bożą Kaźmierską o dalsze łaski dla siebie i innych osób.

Więcej informacji

WAŻNE INFORMACJE

Msze święte i nabożeństwa

Informacje o godzinach mszy św. i nabożeństw w Kaźmierzu i kaplicy pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Sokolnikach Wielkich.

Czytaj więcej

Z kart historii parafii

Najstarszą historię i dzieje naszego kościoła opisał w roku 1937, ks. Władysław Swoboda w jak to sam nazwał broszurce „Dzieje Kościoła w Kaźmierzu” wydanej nakładem ówczesnego proboszcza naszej parafii ks. Wacława Faustmanna.

Czytaj więcej

Multimedia

Zapis wideo z wydarzeń związanych z naszą parafią.

Czytaj więcej

Polecane strony

Bezpośrednie linki do ważnych stron m.in. Stolica Apostolska, Archidiecezja Poznańska, Bazylika Kolegiacka w Szamotułach i innych o tematyce chrześcijańskiej.

Czytaj więcej
Super User

Tak się składa iż nasza parafia należy do tych, które mogą poszczycić się obchodzeniem więcej niż jednego święta patronalnego. Odpust ku czci św. Anny w kościele katolickim jest obchodzony w dniu 26 lipca, a wspominam o tym, ponieważ właśnie to święto jest nierozerwalnie związane z naszą wspólnotą.

Jerzy Oses

Figura św. Jana Nepomucena w Sokolnikach MałychOd dawien dawna na ziemiach polskich w miejscach zamieszkłych przez wyznawców Chrystusa, stoją symbole naszej wiary. Są to zazwyczaj krzyże przydrożne lub figury przedstawiające osoby święte. Symbole te ludzie stawiali często z wdzięczności na chwałę Bogu, ale bywało, że stawiali ze strachu przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Super User

To już pięć lat minęło, gdy wielka radość połączona z dziękczynieniem przepełniała wiernych z Archidiecezji Poznańskiej. Przeżywaliśmy wówczas wielki odpust, który w upalne lipcowe dni miał miejsce w Sanktuarium Matki Bożej Ucieczki Grzeszników w Wieleniu Zaobrzańskim.

Remigiusz Kaczmarek

turniej 201041    Sobotnie przedpołudnie zebrało na boisku „Orlik 2012" ministrantów, którzy rozegrali turniej piłki nożnej „Kaźmierz 2010". Rozgrywki odbywały się przy muzyce serwowanej przez DJ Adriana i pod czujnym okiem sędziego pana Huberta Czarnego.