blue flower

Biuro Parafialne

64-530 Kaźmierz ul. Kościelna 4 czynne;
Wt, Czw, Sob, godz. 9.00-11.00; Czw. godz. 16.00-17.30

tel.  +48 61 29 18 296

KULT MARYJNY

Tutaj możesz odmówić nowennę do „Kaźmierza Radosnej Pani” i przy użyciu odpowiedniego formularza możesz podziękować i poprosić Matkę Bożą Kaźmierską o dalsze łaski dla siebie i innych osób.

Więcej informacji

WAŻNE INFORMACJE

Msze święte i nabożeństwa

Informacje o godzinach mszy św. i nabożeństw w Kaźmierzu i kaplicy pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Sokolnikach Wielkich.

Czytaj więcej

Z kart historii parafii

Najstarszą historię i dzieje naszego kościoła opisał w roku 1937, ks. Władysław Swoboda w jak to sam nazwał broszurce „Dzieje Kościoła w Kaźmierzu” wydanej nakładem ówczesnego proboszcza naszej parafii ks. Wacława Faustmanna.

Czytaj więcej

Multimedia

Zapis wideo z wydarzeń związanych z naszą parafią.

Czytaj więcej

Polecane strony

Bezpośrednie linki do ważnych stron m.in. Stolica Apostolska, Archidiecezja Poznańska, Bazylika Kolegiacka w Szamotułach i innych o tematyce chrześcijańskiej.

Czytaj więcej
Jerzy Oses

W dniu 14 kwietnia 2010 roku w Archidiecezji Poznańskiej rozpoczęła się peregrynacja (nawiedzenie), relikwii św. Jana Marii Vianneya.

Święty Jan Maria Vianney, urodzony 8 maja 1786 r. w Dardilly koło Lyonu, był księdzem katolickim - proboszczem w Ars we Francji. W latach Jego posługi kapłańskiej, uważany był za niezwykłego spowiednika, który miał mieć dar czytania w ludzkich sumieniach i przepowiadania przyszłości.

Super User

Są takie chwile, które budzą w nas myśli o rzeczach i wartościach najwyższych. Pisząc zwrot „w nas” mam na myśli naród i wszystko to, co jednoczy Polaków. Będąc w tym radosnym okresie Wielkanocnym i szykując się do uroczystości Święta Miłosierdzia Bożego, Opatrzność zesłała jednak naszemu narodowi kolejny znak, kolejny jakby „Wielki Piątek”. Można wręcz odnieść wrażenie, że to kolejna próba, jakiej zostaliśmy poddani.