blue flower

Biuro Parafialne

64-530 Kaźmierz ul. Kościelna 4 czynne;
Wt, Czw, Sob, godz. 9.00-11.00; Czw. godz. 16.00-17.30

tel.  +48 61 29 18 296

KULT MARYJNY

Tutaj możesz odmówić nowennę do „Kaźmierza Radosnej Pani” i przy użyciu odpowiedniego formularza możesz podziękować i poprosić Matkę Bożą Kaźmierską o dalsze łaski dla siebie i innych osób.

Więcej informacji

WAŻNE INFORMACJE

Msze święte i nabożeństwa

Informacje o godzinach mszy św. i nabożeństw w Kaźmierzu i kaplicy pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Sokolnikach Wielkich.

Czytaj więcej

Z kart historii parafii

Najstarszą historię i dzieje naszego kościoła opisał w roku 1937, ks. Władysław Swoboda w jak to sam nazwał broszurce „Dzieje Kościoła w Kaźmierzu” wydanej nakładem ówczesnego proboszcza naszej parafii ks. Wacława Faustmanna.

Czytaj więcej

Multimedia

Zapis wideo z wydarzeń związanych z naszą parafią.

Czytaj więcej

Polecane strony

Bezpośrednie linki do ważnych stron m.in. Stolica Apostolska, Archidiecezja Poznańska, Bazylika Kolegiacka w Szamotułach i innych o tematyce chrześcijańskiej.

Czytaj więcej
Remigiusz Kaczmarek

   W ubiegłą niedzielę 23 maja 2010 roku w kościele parafialnym w Kaźmierzu odprawił swą Mszę św. Dziękczynną-Jubileuszową nasz proboszcz Ks. Krzysztof Musiał.

Super User

Co roku w maju w Katedrze Poznańskiej odbywają się święcenia kapłańskie. Tak było i w tym roku. Wczoraj, 27.05.2010 o godz. 16.00 rozpoczęła się uroczysta Msza Święta sprawowana przez J.E. ks. abpa Stanisława Gądeckiego oraz innych biskupów i kapłanów, podczas której ks. arcybiskup udzielił święceń prezbiteratu 16 diakonom naszej archidiecezji.

Jerzy Oses

Mówi się, że Kapłaństwo jest przedłużeniem błogosławiących nas i rozgrzeszających ramion Chrystusowych. Powołanie kapłańskie jest wielką łaską od Boga. Tak jak przed dwoma tysiącami lat Jezus osobiście powoływał swoich apostołów, tak w dzisiejszych czasach powołuje swoich następców na ziemi, poprzez zsyłanie na nich Ducha Świętego.

Jerzy Oses

Obchodzona dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego dla naszego wikariusza ks. Waldemara Bączkowskiego była uroczystością wyjątkowo osobistą. Jako młody człowiek postanowił pójść za Jezusem i głosić Jego Ewangelię.