blue flower

Biuro Parafialne

64-530 Kaźmierz ul. Kościelna 4 czynne;
Wt, Czw, Sob, godz. 9.00-11.00; Czw. godz. 16.00-17.30

tel.  +48 61 29 18 296

KULT MARYJNY

Tutaj możesz odmówić nowennę do „Kaźmierza Radosnej Pani” i przy użyciu odpowiedniego formularza możesz podziękować i poprosić Matkę Bożą Kaźmierską o dalsze łaski dla siebie i innych osób.

Więcej informacji

WAŻNE INFORMACJE

Msze święte i nabożeństwa

Informacje o godzinach mszy św. i nabożeństw w Kaźmierzu i kaplicy pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Sokolnikach Wielkich.

Czytaj więcej

Z kart historii parafii

Najstarszą historię i dzieje naszego kościoła opisał w roku 1937, ks. Władysław Swoboda w jak to sam nazwał broszurce „Dzieje Kościoła w Kaźmierzu” wydanej nakładem ówczesnego proboszcza naszej parafii ks. Wacława Faustmanna.

Czytaj więcej

Multimedia

Zapis wideo z wydarzeń związanych z naszą parafią.

Czytaj więcej

Polecane strony

Bezpośrednie linki do ważnych stron m.in. Stolica Apostolska, Archidiecezja Poznańska, Bazylika Kolegiacka w Szamotułach i innych o tematyce chrześcijańskiej.

Czytaj więcej
Remigiusz Kaczmarek

1   Serce – narysowane na zwykłej kartce papieru jest symbolem, w którym zawiera się najprostsza; wręcz dziecięca forma - wyrażenia uczucia umiłowania względem bliskiej sobie osoby. Serce to także w organizmie człowieka takie, "urządzonko”, które spełnia rolę najbardziej doniosłą. Wszak to ono rozprowadza krew po wszystkich arteriach i żyłach by dotrzeć do licznych tkanek i by w ten sposób stać się źródłem życia i zdrowia.

Remigiusz Kaczmarek

   W ubiegłą niedzielę 23 maja 2010 roku w kościele parafialnym w Kaźmierzu odprawił swą Mszę św. Dziękczynną-Jubileuszową nasz proboszcz Ks. Krzysztof Musiał.

Super User

Co roku w maju w Katedrze Poznańskiej odbywają się święcenia kapłańskie. Tak było i w tym roku. Wczoraj, 27.05.2010 o godz. 16.00 rozpoczęła się uroczysta Msza Święta sprawowana przez J.E. ks. abpa Stanisława Gądeckiego oraz innych biskupów i kapłanów, podczas której ks. arcybiskup udzielił święceń prezbiteratu 16 diakonom naszej archidiecezji.